Naszym klientom oferujemy solidny, uczciwy serwis, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i gwarantujący, że zakupione opony zostaną poprawnie wyważone i zamontowane na samochodzie. Rzetelny serwis to precyzja i dokładność, mimo presji czasu, że na wjazd czekają następni klienci.

Fachowa wymiana opon, poprawny dobór nowego ogumienia czy rzetelne wyważenie i montaż opon ważne są szczególnie w przypadku nowych pojazdów klasy wyższej, wyposażonych w elektroniczne systemy kontroli trakcji, pomiaru ciśnienia w kołach czy jeżdżących na oponach niskoprofilowych lub oponach typu Run-Flat.

Naszym klientem polecamy szczególnie pompowanie kół azotem.

Pompowanie kół azotem zapewnia:
– znaczną poprawę komfortu jazdy
– zmniejszenie zużycia bieżnika opon
– ograniczenie zużycia paliwa
– zmniejszenie zużycia elementów zawieszenia samochodu
– nie przenika on przez strukturę gumy w takim stopniu jak powietrze, co również wpływa na stabilność ciśnienia
– nie zawiera wilgoci, która sprzyja korozji obręczy kół
– jest obojętny na zmiany temperatury.

Zalety pompowania kół azotem są niezaprzeczalne. Nie opłaca się oszczędzać na bezpieczeństwie i komforcie jazdy!

Serwis opon BJ Kutnik należy od ponad 5 lat do europejskiej sieci serwisów Driver. Pracownicy serwisu regularnie poddawani są audytom jakości obsługi serwisowej oraz technicznej. Firma została niejednokrotnie wyróżniona w ankietach oceny satysfakcji klientów, zarówno detalicznych jak i flotowych.

Serwis opon BJ Kutnik wyposażony jest w nowoczesny sprzęt do demontażu, wyważania i montażu opon. Oferujemy nie tylko serwis, ale także naprawę kół i obręczy oraz sezonowe przechowywanie opon w odpowiednich warunkach.